seminář Shiatsu - společná meditace      Ošetření Shiatsu          Ošetření Shiatsu

Vlčí Mák zasadily na podzim roku 2002 Kateřina Kotková, Jana Kulhánková a Šárka Pálková jako centrum, kde by mohla kvést duše i tělo. Ze začátku se naše činnost soustředila především na shiatsu, dnes se centrum rozrostlo o spoustu dalších aktivit. Naším cílem je otevírat prostor pro regeneraci, léčení, pochopení a vnímání celistvosti lidského těla a propojení všech bytostí navzájem. Nabízíme jak individuální péči, masáže a poradenství, tak semináře různého zaměření.
Důležitou součástí našeho programu jsou semináře a setkávání žen a matek, které jim pomáhají v sobě nacházet ženskou moudrost a tvořivost, důvěřovat svému tělu a jeho přirozeným rytmům, setkat se se silou ženského principu a přivést jej zpět do každodenního života, i do jedinečných okamžiků, jako je porod dítěte.
Za dobu jeho růstu si Vlčí Mák oblíbilo mnoho z vás a věříme, že i nadále pokvete do krásy. Budeme rádi za další Vaše podněty a návrhy a na vaše zvědavé otázky rádi odpovíme.


Kateřina Kotková, tel.: 775 692 988, kataka@centrum.cz
Kateřina Kotkováje terapeutka a lektorka shiatsu. Je členka České asociace Shiatsu a spoluzakladatelka Centra Vlčí mák. Zabývá se Shiatsu od roku 1996. Studovala u českých i zahraničních mistrů, je absolventkou Darja Shiatsu School a mistr Reiki. V praxi doplňuje Shiatsu dalšími metodami (kineziologie, tónová akupunktura, práce s mozkomíšní tekutinou, Bachova květová terapie, ušní svíce, moxování). Poskytuje konzultace a podporu ženám - vědomé početí, těhotenství, porod a šestinedělí.
Na cestách světem a životem jsem poznala ženy z různých kultur, které mi předaly střípky staré moudrosti. Lepidlem svých zkušeností, tancem, zpěvem, prací s tělem a energií z nich pomalu skládám mozaiku ženské síly a spirituality. Na seminářích pro ženy bych ráda otevřela tvůrčí prostor pro znovunalezení prožitku ženství a jeho přijetí se všemi taji, světlem i stíny.

 

 www.ma.matami.net - Ma - Kruh žen

 www.ametyst.relax.cz - Ametyst

 www.slunečnice-petynka.cz - Slunečnice

Pramení