Co Vám přinesl seminář shiatsu? Co se Vám nejvíc líbilo, co Vás zaujalo?

- lepší kontakt s tělem, vyplavování emocí, prožívání sebe, setkání. Líbilo se mi střídání aktivit, plynulost programu, vedení, ošetření, společné povídání, rozcvičení, propojení těla a psýchy.

- pochopení sebe sama jako celku, jako pohyb energie a tvaru, skrz nahlédnutí do teorie pěti elementů. Pochopení, že každý člověk má svůj vlastní tvar, směr, potřeby a cestu. Začal jsem lépe chápat propojení mezi myslí/duší a tělem. Celý kurz byl dobře vyvážený, působil na mě jako celek.

-setkání s milými lidmi, otevření možností jak umět pomoci, inspirace, dobrá cvičení , nečekaná překvapení, uvolnění

-nové nápady, rozvíření myšlenek, ze kterého se tu a tam něco uchytí. Je pro mě podstatné uvnitř v sobě "uklízet" a vždy mě v tom nahodí uklízení fyzické (doma) a to jsem začala hned po prvním dnu tady, a to je fajn. Moc se mi líbily rozcvičky- přenášení váhy, hara- střed a nenechat se ze středu vyvést, přelézání přes lidi a vůbec všechny dotekové věci. Jsem moc ráda, že jsem tu byla.

- sebereflexi v ostatních, rozhození a znovunalezení harmonie, radost, soudržnost, otevření živelného

-Seminář mě nadchl, obživil mě, ošahala jsem si shiatsu, doplnila "Dřevo". Moc se mi líbíla práce s tělem - vlastním i s těly druhých.Technika shiatsu mě oslovila, líbí se mi, že je tu prostor pro nalaďování se a vciťování se pro vnitřní práci.

- nové zkušenosti s energií - svou i ostatních, pocit sounáležitosti, radost z dávání a přijímání. Na samotném shiatsu se mi moc líbí propojování míst na těle skrze dýchání a haru. Byla jsem překvapená, jak svěže se mohu i jako dárce cítit.

- Nový pohled na "fyzično i psychično", spoustu nových podnětů k zamyšlení. Cestu jak pomoci sobě samé a snad v budoucnu i ostatním. Líbí se mi, že je to i o pohybu a vůbec dost rozmanitý záběr.